В Днепре живодеры жестоко искалечили кошку (Фото)

София Танченко
    -
В Днепре живодеры жестоко искалечили кошку (Фото). Новости Днепра

В Днепре неизвестные издевались над кошечкой. Живодеры сломали ей хвост напополам, продырявили уши, деформировали пальцы лап. Беднягу нашли волонтеры. Об этом журналист «НМ» узнал на facebook-странице Притулок для котів домашнього типу.

В Днепре живодеры жестоко искалечили кошку (Фото). Новости Днепра

Днями були у гостях у дружньому Кетхостел #1. До них на перетримку заїхала чарівна білосніжна дівчинка. Ніжна муркотунка із жахливими слідами людської жорстокості:

  • в обох вухах дірки, за словами ветеринара — це сліди пірсингу
  • страшне зламано хвіст навпіл
  • деформовані пальчик на передніх лапках, що теж може бути наслідком травм

Швидше за все, киця кричала під час нанесення травм. Скажіть, чи зупиняєтесь ви, коли чуєте крики тварин на вулиці? Чи шукаєте, де коїться біда? Чи виходите з дому на вулицю, щоб допомогти тваринам?

Нажаль, волонтери не супермени і не встигають всюди. А у ваших руках, дідько, нас же в країні +/-40 мільйонів, можливість зупинити злочин! Не пройти. Виказати своє обурення. Таким чином, нелюди, що знущаються над тваринами, почнуть боятися. Таких ситуацій становитиметься менше, і, відповідно, більше буде постів про щасливих котиків, а не про чергову бідосю, що постраждала.

Не будь байдужим. У очах киці, яку ти врятуєш, ти будеш суперменом

В Днепре живодеры жестоко искалечили кошку (Фото). Новости Днепра В Днепре живодеры жестоко искалечили кошку (Фото). Новости Днепра В Днепре живодеры жестоко искалечили кошку (Фото). Новости Днепра

Читайте также:

Запрет на движение большегрузов на Днепропетровщине вступает в силу с 1 июня

Центр Днепра лишился громадной вывески (Фото)

Арабатская стрелка превратилась в свалку битых бутылок и пластика (Фото)

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться: