Дніпрян запрошують взяти участь у загальноміській толоці 20 квітня

София Танченко
    -
Дніпрян запрошують взяти участь у загальноміській толоці 20 квітня. Новости Днепра

20 квітня у Дніпрі відбудеться загальноміська толока. Мешканців міста запрошують на дві локації: молодіжний парк Новокодацький, що на житловому масиві Червоний Камінь (в районі кар’єра), і парк культури та відпочинку Придніпровський (в районі стадіону «Авангард»).

Акція «Чисто Дніпро» присвячена Всесвітньому дню Землі й розпочнеться о 10:00. Також 20 квітня в Україні відзначають День довкілля.

Дніпрян запрошують взяти участь у загальноміській толоці 20 квітня. Новости Днепра

«Цього разу ми відійшли від звичних форматів суботників – це буде справжнє родинне свято. Вперше під час прибирання буде відсортовано зібране сміття. Сортуватимемо за чотирма групами: скло, папір, пластик та метали з тетрапаками. Це стало можливим завдяки громадським організаціям, які приєдналися до толоки. Сміття, яке не сортується, буде утилізоване. Крім цього, силами міської влади та громадських організацій усі охочі будуть забезпечені інвентарем для прибирання», – зазначила заступник директора департаменту екологічної політики – начальник управління комунальної екології Ірина Козлова.

У рамках родинного свята, яке відбудеться вже цієї суботи, для дніпрян підготували різноманітні майстер-класи, виступи дитячих колективів і розіграші призів.

«У цих парках виступатимуть дитячі колективи, які займаються у закладах позашкільної освіти у відповідних районах. Усе це супроводжуватиметься постійними вікторинами, тож усі, хто братиме активну участь у суботнику, матимуть змогу виграти призи. Будуть безкоштовні майстер-класи, які зацікавлять і дорослих, і дітей», – розповіла заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Анна Браткова.

До толоки вже долучилися великі підприємства міста та громадські організації.

«Компанія ДТЕК уже багато років проводить екологічні акції: ми висаджуємо дерева, прибираємо сміття. Залюбки візьмемо участь у загальноміській толоці та запрошуємо всіх містян, які небайдужі до екології, приєднатися до прибирання», – наголосив директор ДТЕК Придніпровська ТЕС Анатолій Боричевський.

Участь в акції візьме і ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»:

«Ми вдячні міській владі за запрошення на цей захід. 20 квітня ми підготували багато сюрпризів для учасників толоки: це й екосумки, і розіграш досить дорогого призу у лотереї. Ми запрошуємо всіх мешканців міста разом зробити таку важливу справу», – зазначив директор з корпоративних комунікацій ПрАТ «ДМЗ» Максим Мінюшкін.

Поделиться: