Любити Україну та досягати успіху на рідній землі

Ростик Петровский
    -
Любити Україну та досягати успіху на рідній землі. Новости Днепра

Любити Україну та досягати успіху на рідній землі закликав громадян Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Треба вірити у свої сили і наполегливо працювати, тоді все у нас вийде. Така надихаюча ідея, як ніколи, потрібна зараз, вона вже знайшла добрий відгук у багатьох людей.

«Україна – це не просто місце на карті»— новий тренд, який запропонував керівник уряду.

— Секрет успіху України і кожного з нас простий: потрібно любити свою країну, вірити в свої сили і добросовісно робити свою роботу, — зазначає він.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України:

— Україна – це велика європейська країна з безмежними можливостями. В ній 45 мільйонів людей, кожен з яких любить свою державу. Ніхто не прийде і за нас нічого не зробить. Я давно не вірю у дива, але знаю – ніхто самотужки не може змінити ситуацію. Ми можемо це зробити тільки разом.

Любити Україну та досягати успіху на рідній землі. Новости Днепра

Глава уряду наголосив, що сьогодні треба позбутися відчуття меншовартості і побоювання, що щось не вийде. «Не потрібно піддаватися розчаруванням, як би не було складно. Будь-який результат дається лише серйозною сумлінною працею», – сказав Володимир Гройсман.

Саме так працює Дмитро Олійник. Він — один з мільйонів малих підприємців, які своєю працею створюють та стверджують економічний успіх України, основу для якого формує уряд держави.

— Я займаюся транспортними перевезеннями, працюю у цій сфері вже більше 20 років, — розповідає він. — Зростав у скрутні 90-ті, моя родина жила вкрай важко, хоча і мати, і батько тяжко працювали.

Водієм вирішив стати за приміром батька – він працював за кермом близько чотирьох десятків років. Спочатку закінчив коледж, звісно, отримав водійські права, практикувався на стареньких «Жигулях» нашого діда.

Відслужив в українській армії та почав шукати роботу. Працював водієм на підприємствах, перевозив продукти харчування.

Потім виникла ідея йти далі – створити власний бізнес. Разом із партнером взяли в оренду вантажівки, стали виконувати замовлення для клієнтів.

Зараз у нас вже декілька вантажних авто. Здійснюємо перевезення між Дніпром, Харковом, Запоріжжям, іншими містами.

Вважаю, що з урахуванням того, з чого я і мій партнер починали, з урахуванням дуже непростої ситуації на ринку, ми маємо свій, складний, але чесно зароблений успіх.

Так, всього, що ми маємо, вдалося досягти важкою працею. Робота водія складна, напружена: багато годин за кермом, далеко не завжди є час для сну та відпочинку. Необхідно постійно дбати про машину: як ти ставишся до неї, так і авто тобі служитиме.

Любити Україну та досягати успіху на рідній землі. Новости Днепра

Наша справа – це завжди готовність до несподіванок. Особливо складної осінньо-зимової пори. Я сам неодноразово потрапляв у складні ситуації на дорозі. Ремонтував машину, починав усе знову.

Все, що нас не вбиває, робить сильнішими — це точно.

Чи думав я про еміграцію? Звісно. Багато моїх знайомих поїхали з України, вони працюють у Польщі, Чехії. Так, заробітки там незрівнянно вищі, ніж удома. Однак тут — моя родина, тут зростає синочок, живе моя вже літня мати. Нарешті, тут — рідна земля, тут похований мій батько, і я не хочу залишати їх.

Для себе я визначився: буду працювати в Україні, дбати про сім’ю. Останнім часом усе більше оптимістичних новин, бачу, що уряд робить корисні речі для країни і людей.

Так, зміни на краще не можуть прийти швидко. Триває війна, хлопцям, які захищають Україну на сході, справді важко. А нам треба не лише допомагати захисникам, як 2014-го і потім, а й наполегливо працювати. Впевнений, тоді все в нас вийде.

Мені дуже сподобалася ідея, яку висловив керівник нашого уряду Володимир Гройсман: треба вірити у свої сили і наполегливо працювати. І тоді у кожного з нас і в України загалом усе вийде.

Я мрію про те, що моя родина, мій син будуть жити у процвітаючій сучасній країні. І задля цього я хочу і буду старанно працювати. Зробити наше життя, нашу державу кращою — справа, про яку може і має дбати кожен.

Егор Щербаков

www.uawelove.org

Поделиться: