Известный украинский телеведущий вручил криворжским бойцам мощную снайперскую технику

София Танченко
    -
Известный украинский телеведущий вручил криворжским бойцам мощную снайперскую технику. Новости Днепра

Известный украинский телеведущий и волонтер Сергей Притула вручил снайперам 17-й ОМТБр Кривого Рога мощный снайперский комплекс. Об этом он написал на своей странице в Facebook.

Известный украинский телеведущий вручил криворжским бойцам мощную снайперскую технику. Новости Днепра

Думав написати про це у суботу, але там буде про що писати. Та і, зрештою, дуже важко тримати в собі емоції, коли ти просиш людей накидати 30 000 гривень, яких не вистачало для придбання тепловізорів, а люди послухали, подумали і перекинули 430 000 гривень!!!!
Понад 1000 переказів за 2 доби!!! Це не що інше, як ляпас мокрою шматою по обличчях тих, хто засипає соцмережі фразами «люди втомились від війни», «скільки можна давати грошей на Армію» і т.д.! Ми невтомні! І ми й далі готові підставляти плече Армії там, де держава трохи не встигає!!!
Друзі, вдячності моїй немає меж, позаяк, коли я писав про тих 30К, то я розумів, що отримавши їх і освоївши ті кошти, які були зібрані у березні, у мене буде майже повністю обнулений бюджет. А так… я сміло входжу у квітень місяць і продовжую приймати запити від підрозділів.
Сьогодні був гарний день. По-перше, було придбано ті два тепловізійні бінокуляри (а це найбільша стаття витрат цього місяця), по-друге, снайперам з 17-ї танкової було передано потужний снайперський комплекс групи stiller tac 338. Він був повністю попередньо оплачений, сьогодні, нарешті перейшов у руки снайпера.

 

Известный украинский телеведущий вручил криворжским бойцам мощную снайперскую технику. Новости Днепра
Тепер звіт за березень попунктно:
ВЧ А3358 Цех ремонту та обслуговування військової техніки ЗСУ «іноземного походження». Спільно з фондом «ДАР» ми свого часу прикупили і передали Ігору Симутіну величезний евакуатор, здатний перевозити важку і габаритну техніку. Постала потреба у лебідці до евакуатора -28 932 грн.
Традиційна щомісячна допомога кременчуцькому центру підготовки снайперів ССО через організаційні потуги Олексія Сухарулідзе з «Народного Тилу» – 25 000 грн.
Щомісячна допомога пальним для парамедиків «Ангели Тайри» – 27 260 грн.
«Добили» придбання джипу для 14 ОМБР — 71000грн.
Бінокуляри Archer TGX-3/75 i DTNV-4 для 93 бригади — 8000$+5000$ відповідно = 355 000 грн.
Сумарно за березень освоєно: 507 192 грн.
Від початку року освоєно 1 574 827 грн.
Рухаємося геть зовсім непоганими темпами і є корисними на різних напрямках: оптика, квадро та октокоптери, снайперські комплекси, набої, пальне, транспорт і т.д.
Низький уклін кожному за ваш вклад! Дякую за те, що довіряєте. Це і велика відповідальність і, водночас, великі крила за спиною! Дякую, браття і сестри!
Зробіть репост, якщо вам не шкода, щоб люди бачили — немає нічого неможливого для українців! МИ Є СИЛА!
Збираємо далі! Допомагаємо далі!
Працюємо, панове!

 

Читайте также:

В Днепре открылись избирательные участки: горожане спешат отдать голос

Бюллетень сильнее пули: всё, что нужно знать о выборах в Днепре

Паспорт в Днепре можно будет получить даже в день выборов

Будут ли Днепряне голосовать на выборах

Голосование с ID-картой в Днепре: развенчиваем мифы о «лишних бумажках»

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться: