Борис Філатов: Місто й надалі співпрацюватиме з «Укрпоштою», адже це питання важливе для дніпрян

София Танченко
    -
Борис Філатов: Місто й надалі співпрацюватиме з «Укрпоштою», адже це питання важливе для дніпрян. Новости Днепра
24 січня міський голова Дніпра Борис Філатов і генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський зустрілися, щоб підбити підсумки першого півріччя співпраці. Так, серед результатів – підвищення заробітних плат працівникам підприємства, зокрема у Дніпрі, системний ремонт приміщень «Укрпошти», багато з яких перебувають у муніципальній власності.
«Ми підбиваємо підсумки нашої піврічної співпраці. Маємо домовленості про довготривале та серйозне співробітництво між місцевим самоврядуванням і «Укрпоштою» одразу в декількох напрямах. Є позитивні зміни: від нових сервісів «Укрпошти» – до якісно іншого обслуговування. Це вже не та пошта, яку ми пам’ятаємо. Це – мобільна прогресивна державна корпорація, котра прагне працювати у ногу з часом. У нас великі плани на подальшу співпрацю. Будемо йти пліч-о-пліч, адже це питання важливе для всіх дніпрян», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду роботи відремонтованого відділення 49051. Це приміщення – одне із семи, які «Укрпошта» відремонтувала торік. Усі ці будівлі перебувають у комунальній власності. Така система партнерства прийнятна і для міста, і для підприємства. Відділення розташоване на лівому березі Дніпра. Нині воно дещо перевантажене, адже працює фактично замість чотирьох відділень, які не функціонують. Після ремонту тут не лише оновили технічне приладдя та меблі, а й підвищили стандарти обслуговування. У відділенні вирішують питання, зокрема, абонентських скриньок. Тут також запровадили сучасні електронні сервіси. «Є питання іміджу. «Укрпошту» справедливо критикували за неввічливе обслуговування. За рік нам вдалося на 15-20% збільшити кількість працівників, котрі вітаються та прощаються з клієнтами, ввічливо їх обслуговують. Цьому сприяє можливість працювати у нормальних умовах та отримувати нормальні кошти. Думаю, якщо ми продовжимо нашу співпрацю (з мерією Дніпра. – Ред.), то зможемо повернути довіру та наших клієнтів. Ми вже домовилися, що робитимемо це», – повідомив Ігор Смілянський.
Оператори відділення 49051 «Укрпошти» новації схвалюють. Кажуть: працювати стало швидше та зручніше. Клієнти ж чекають подальших змін, однак запевняють, що загалом якістю задоволені.
«Чекаю, щоб було ще більше персоналу, так усім буде зручніше. А загалом усе добре», – розповів дніпровець Олександр.
Нагадаємо, навесні минулого року ПАТ «Укрпошта» презентувало у Дніпрі 12 нових автомобілів сервісу кур’єрської доставки. У найближчій перспективі в місті хочуть відкрити ще 10 нових відділень.

Читайте также:

Кованые балконы и богатая отделка дворовых фасадов: история доходного дома Бокка в Днепре

Желтый уровень опасности: дороги Днепра и области укутает туман

Ночное приключение: под Днепром застрял автобус с 40 шахтёрами

Когда из Днепра уйдет Балканский циклон

Под Днепром драка мужчин закончилась разбитым окном трамвая (Видео)

В Днепре популярная маршрутка изменила схему движения

9-летний музыкант из Павлограда хотел еще раз сбежать в Днепр

Грипп вернулся: какая ситуация в Днепре и области

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться: