Прес-конференція на тему: «Kiev Tango Project привезли до Дніпра унікальні інструменти, незвичні талісмани та світові танго-хіти»

Владимир Васильченко
    -
Прес-конференція на тему: «Kiev Tango Project привезли до Дніпра унікальні інструменти, незвичні талісмани та світові танго-хіти». Новости Днепра

26 листопада об 11.00 в інформаційному центрі «Наше Місто» за адресою: вул. Старокозацька, 58 (2-й поверх) пройде прес-конференція на тему: «Kiev Tango Project привезли до Дніпра унікальні інструменти, незвичні талісмани та світові танго-хіти».

У Дніпрі колектив Kiev Tango Project вперше покаже унікальну програму, присвячену Всесвітньому дню танго, а також познайомить глядчаві з таким інструментом, як бандонеон — це душа справжнього аргентинського танго. В Україні їх всього три, з них два знаходяться саме в учасника колективу Сергія Курдицького. До речі, це  єдиний в Україні оркестр, який грає в аутентичному складі.

Також з музикантами завжди подорожують цікаві талісмани – їх вони привезли і до Дніпра, і обов’яково покажуть під час прес-конференції.

Спікери

  • Кирило Шарапов — віртуоз-скрипаль, засновник колективу, художній керівник та ідейний натхненник;
  • Тетяна Павличук-Тишкевич – фортепіано;
  • Сергій Курдицький – бандонеон;
  • Дмитро Третяк – контрабас.

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся до контактних осіб по телефонах: Альона Забуга 067-751-99-71, Дарина Сухоніс 093-384-07-25. Або за адресою: [email protected]

Прес-релізи імпрез читайте на сайті: nashemisto.dp.ua.

Поделиться: