Київські юристи збирають журналістів у Дніпрі

София Танченко
    -
Київські юристи збирають журналістів у Дніпрі. Новости Днепра

Бажаєте поширювати інформацію у мережі Інтернет без правових наслідків для себе та редакції? Бажаєте бути у курсі новинок у медіа-законодавстві? Хочете отримати відповіді на свої запитання щодо медіа-законодавства від провідних експертів?

Відвідайте семінари медіа-експертів Людмили Опришко (Liudmyla Opryshko) та Олександра Бурмагіна (Oleksandr Burmahin)!

Київські юристи збирають журналістів у Дніпрі. Новости Днепра

Реєструйтесь вже зараз за цим гіперпосиланням https://goo.gl/xwSni2.

Громадська організація “ Платформа прав людини” запрошує журналістів, редакторів та працівників інтернет-ЗМІ до участі у одноденних безкоштовних семінарах.

Витрати на проїзд до місця проведення семінару буде компенсовано відібраним на конкурсній основі учасникам в обсязі, що не перевищує 500 гривень.

Питання, що будуть розглядатися на семінарах:

-Міжнародні та національні стандарти свободи слова в Інтернеті.

-Статус Інтернет-ЗМІ та їх журналістів, їх права та обов’язки, механізми захисту права на вільне поширення інформації в Інтернеті.

-Свобода поширення інформації в мережі Інтернет та право на приватність.

-Свобода слова в Інтернеті та захист національної безпеки держави.

-Авторське право та Інтернет.

-Нове процесуальне законодавство та Інтернет.

Семінари-тренінги «Правові основи для онлайн-ЗМІ»

27вересня 2018 року — Дніпро

5 жовтня 2018 року — Харків

початок листопада (дату буде повідомлено окремо) — Київ

будь ласка, обирайте для реєстрації найближче до Вас місто

Початок семінарів о 10:00, кінець 17:00.

Витрати на проїзд до місця проведення семінару буде компенсовано відібраним на конкурснійоснові учасникам в обсязі, що не перевищує 500 гривень.

Докладніше про експертів:

Олександр Бурмагін (OleksandrBurmahin), медіаюрист, медіатренер ГО «Платформа прав людини», експерт Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія) Ради Європи, член Незалежної медійної ради, експерт груп «Медіареформа» та «Реформа виборчого законодавства» Реанімаційного пакету реформ. З січня 2007 року – сертифікований Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX U-Media тренер з тем, пов’язаних зі свободою вираження поглядів (проведено понад 140 семінарів і тренінгів). Надає численні консультації журналістам, проводить допублікаційні експертизи, представляє інтереси медіа в судах України та Європейському суді з прав людини. Успішно провів, зокрема, справу за позовом до журналу «Бізнес» та інших про стягнення 46 млн гривень моральної шкоди, справу за позовом до газети «Комерсант» про спростування інформації щодо причетності заступника міністра транспорту до судна «Фаїна», за 5 позовами голови Апеляційного суду Херсонської області до 3-х друкованих видань області про спростування недостовірної інформації та стягнення загалом 200 тисяч моральної шкоди та інші. Співавтор 9-ти методичних видань для журналістів.

Людмила Опришко, адвокат, медіаюрист, медіаексперт і медіатренер ГО «Платформа прав людини». Маєпонад 25-річний досвід адвокатської роботи, співпрацювала із Бюро з прав людини Спілки адвокатів України, Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX ProMedia та U-Media, а в теперішній час бере участь у реалізації проектів Ради Європи та координатора проектів ОБСЄ в Україні та інших організацій. Надає численні консультації журналістам, проводить допублікаційні експертизи, представляє інтереси медіа в судах України та Європейському суді з прав людини. Успішно представляла в Європейському суді заявників, зокрема, у справах: «Газета «Україна-Центр» проти України», «Редакція газети «Правое дело» та Штекель проти України», та інших. Як медіатренер бере участь у проведенні численних семінарів та вебінарів для журналістів, суддів, працівників поліції. Співавтор посібників “Основи судової журналістики” (2016), “Юридичні аспекти реформування державних і комунальних ЗМІ” (2017).

Семінари проводяться за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів необов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Місце проведення:

Готель «Заграва» вул. Дарницька, 11а

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться: