У Дніпрі розпочинається новий сезон вихідних із «Вечором ПІРСу»

Ростик Петровский
    -
У Дніпрі розпочинається новий сезон «Вечір ПІРСу». Новости Днепра

У Дніпрі в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» розпочинається новий сезон традиційних вихідних із «Вечором ПІРСу». З восьмого червня і щоп’ятниці на Січеславській Набережній, біля ресторану «Горець», влаштовуватимуть рок-концерти в рамках «Молодого ПІРСу», повідомляє корреспондент «НМ».

У Дніпрі розпочинається новий сезон «Вечір ПІРСу». Новости Днепра

Молоді гурти змагатимуться за грошовий приз та можливість виступити на одній сцені з українською зіркою (таємний гість на «Великому ПІРСі»). Раз на два тижні, вже з другого червня, у суботу на цьому ж місці проходитимуть вечори класичної музики («Класика на ПІРСі»).

Класичні твори гратимуть молоді виконавці з Дніпра. Найкращий з них отримає грошовий приз. Переможця визначать глядачі. Також раз на два тижні, у неділю, з третього червня тут влаштовуватимуть «Джаз на ПІРСі».

Колективи з різних міст України, зокрема з Дніпра, боротимуться за можливість виступити на великому міжнародному фестивалі «Джазі на Дніпрі», який відбудеться 20-22 липня. Переможця визначить кваліфіковане журі. Початок усіх заходів о 19:00.

Поделиться: