Що таке акулячий хрящ і кому він потрібен?

Хрящ акули являє собою порошок дрібного помелу, який отримують при висушуванні і подрібненні жорсткого еластичного матеріалу, що формує скелет акули. До його складу входять хондроітинсульфати, білок, макро- і мікроелементи (кальцій, фосфор). Ці компоненти відіграють значну роль у збереженні і формуванні хрящової і кісткової тканин, в утворенні суглобової рідини.

Що таке акулячий хрящ і кому він потрібен? Новости Днепра

Крім хондропротекторних властивостей, хрящ акули має і потужну імуностимулюючу дію. При зниженні імунітету організму загострюються всі хронічні захворювання, в тому числі опорно-рухового апарату.

До таких захворювань відносять артрити різної етіології. При цих станах виникають хрускіт, біль, набряк, обмеження рухів, деформація і зменшення рухливості ураженого суглоба. Захворювання суглобів обумовлені дефіцитом білка, з якого утворюється хрящ. В результаті хрящ починає руйнуватися, сухожилля, зв’язки і м’язи слабшають, суглоб деформується, кістки стають крихкими. При цьому підвищується ризик виникнення переломів кісток, які характеризуються тривалим відновним процесом. При зниженому імунітеті цей процес затягується і обтяжується різними ускладненнями.

В аптеках України представлений «АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ» (виробник Хелсівей Продакшен, Інк, США).

АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ (містить натуральний порошок акулячого хряща)

АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ рекомендований для профілактики і в комплексному лікуванні артриту, артрозу і остеохондрозу, для прискорення відновлення кісткової тканини при переломах. Його дія спрямована на збереження і формування хрящової і кісткової тканин, усунення дефіциту внутрішньосуглобової змазки, зменшення запалення і набряку, зниження больових симптомів і швидке відновлення хряща.

Крім хондропротекторної дії, АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ сприяє підвищенню імунітету, що дуже важливо в профілактиці розвитку хронічних, простудних і вірусних захворювань.

ЗАПИТУЙТЕ «АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ» В АПТЕКАХ УКРАЇНИ

Або по тел. (044) 592-15-29

Офіційний представник компанії Хелсівей Продакшен, Інк (США) в Україні — ПП «Хелсівей», м. Київ, тел. (044) 592-15-29 www.healthyway.com.ua

Гіг. Висновок ДСЕЕ МОЗ України № 05.03.02-03 /70480 від 05.08.2013 р. Дієтична добавка. Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією і проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: