Куди дніпрянам звертатись за інвентарем для суботника

Кристина Гришанова
    -

Покращується настрій, коли бачиш – не лише весна прикрашає місто. Як ще до шостої ранку на мосту наводить чистоту машина, а на розі проспекту Яворницького й вулиці Січових стрільців повним ходом іде ремонт дороги. Як на пряму лінію в редакцію телефонують дніпряни і запитують, куди звернутися, аби всім будинком взяти участь у безстроковій акції «Дніпро – простір чистоти».

Коли завершиться ремонт ліфтів? Коли відремонтують дах у будинку? Чому мешканці в будинках без ліфта платять, як жителі висоток? Що входить у тариф? Ці питання у численних дзвінках городян на пряму лінію звучали найчастіше. Відповідав, переконував, роз’яснював, слухав і брав на замітку директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Владислав Грицай.

— Телефонують з Північного. Мешканці нашого будинку хотіли б навести чистоту, облаштувати палісадники. Читали в газеті про акцію «Дніпро – простір чистоти», вона ще діє? Можна звернутися за інвентарем?

— Акція діятиме безстроково. Тож звертайтеся до райвиконкому, і можете отримати інструмент, фарбу тощо. Приємно, що городяни не просто хочуть, щоб наше місто було чистим та красивим, а й прагнуть діяти.

Поделиться: