Дніпровці стали срібними призерами чемпіонату України зі спортивної гімнастики

Катерина Гаценко

Дніпровці стали срібними призерами чемпіонату України зі спортивної гімнастики. Новости Днепра.

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з опорних видів спорту» Дніпровської міської ради завоювали срібні нагороди чемпіонату України зі спортивної гімнастики. Змагання відбулися в Івано-Франківську.

Про це кореспондент «НМ» дізналася в прес-службі міської ради Дніпра.
Олесь Варюта, Дмитро Прутко, Ігор Дишук, Іван Рудой та Тимофій Трущенко, які представляли збірну Дніпропетровської області, посіли ІІ загальнокомандне місце серед 24 команд-учасниць.

Також дніпровці завоювали 4 медалі в індивідуальних виступах – 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові.