Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти

Кристина Гришанова
    -

Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти . Новости Днепра

Дніпро став першим українським містом, в якому працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» отримали єдину форму, створену за європейськими зразками.

Нова амуніція дасть змогу містянам краще вирізняти працівників Муніципальної варти, до яких можна звернутися у разі потреби. А ще це допоможе уникнути плутанини з поліцейськими.

— Муніципальна варта – прообраз муніципальної поліції. Децентралізація рухається вперед. І, найвірогідніше, ми станемо очевидцями того, що муніципальна поліція підпорядковуватиметься місцевому самоуправлінню – за прикладом територіальних громад у Західній Європі та США, – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов, додавши, що місто тісно співпрацює з поліцією та прокуратурою.

Нова амуніція – це сорочки з бавовни, стретчеві штани, черевики, демісезонна куртка з плащової тканини. На кашкетах керівного складу зображені жовті шашечки. Загалом на всіх комплектах форми є елементи цього кольору.

Крім цього, у Муніципальної варти Дніпра відтепер є аутентичні жетони з номером посвідчення працівника. Водночас вони суттєво відрізняються від поліцейських. На весь особовий склад пошили загалом 120 комплектів літньої форми. Серед них – і спецодяг для патрульних на велосипедах. Мобільні велопатрулі працюють на набережній і в парках міста.

Як відомо, Муніципальна варта Дніпра активно співпрацює з правоохоронцями, зокрема, під час демонтажу незаконних «наливайок», заправок і пунктів прийому металобрухту.

Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти . Новости Днепра Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти . Новости Днепра Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти . Новости Днепра Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти . Новости Днепра Форма європейського зразка та спеціальні жетони: У Дніпрі презентували нову амуніцію Муніципальної варти . Новости Днепра

Хочешь узнавать новости Днепра первым, подписывайся на наш телеграмм-канал !

Поделиться: