У Дніпрі вперше відбудеться концерт грузинського гурту Green Room та Дато Ломідзе

Кристина Гришанова
    -

У Дніпрі вперше відбудеться концерт грузинського гурту Green Room та Дато Ломідзе. Новости Днепра

24 березня у Дніпрі відбудеться концерт популярного гурту з Тбілісі (Грузія) Green Room та Дато Ломідзе. Музиканти завітали до Дніпра вперше. Їхній виступ пройде за сприяння Дніпровської міської ради.

-Гурт Green Room було створено ще у 1999 році. Музичний напрям, у якому він працює, дуже важко охарактеризувати, бо ми часто експериментуємо зі звучанням. У Дніпрі гурт представить новий проект – колаборацію з Дато Ломідзе. Цей проект можна охарактеризувати як інді-поп з елементами електроніки. Завтра ввечері у Дніпрі буде по-справжньому спекотно, – розповів менеджер гурту Green Room Кока Гогохія.

Дніпро став другим містом у рамках всеукраїнського туру гурту. До цього музиканти відіграли концерт у Києві.

-Я сміливо можу сказати, що Green Room та Дато Ломідзе роблять музику з особливою енергетикою. Це неможливо передати словами, це треба почути та відчути. Вони покажуть своє грузинське кохання нашій українській публіці. Мікс різних жанрів, який ви почуєте, унікальний. І хочеться подякувати мерії Дніпра за підтримку», – каже організатор туру, автор та засновник музичного бренду Jul’s Service Юлія Пилипчак.
«Ми вперше завітали до Дніпра, але відразу закохались у це місто. Я впевнений, що ми повернемося до вас ще не один раз, – поділився враженнями музичний продюсер, гітарист та вокаліст гурту Ачіко Гуледані.

Концерт Green Room та Дато Ломідзе відбудеться у суботу, 24 березня, о 20:00 в арт-просторі Fabrica (вул. Барикадна, 5/7).

Хочешь узнавать новости Днепра первым, подписывайся на наш телеграмм-канал !

Поделиться: