У Дніпрі підписано меморандум для захисту споживачів

Кристина Гришанова
    -

У Дніпрі підписано меморандум для захисту споживачів. Новости Днепра

Щойно у Дніпровській міськраді було підписано Меморандум про партнерство та співпрацю, укладений між інспекцією з питань благоустрою ДМР та управлінням захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області.

Ці дві служби й раніше досить часто перетинались під час роботи. Та підписання офіційного документу надасть їм можливість на законних підставах об’єднати зусилля та разом захистити дніпрян від нечесних та недобросовісних підприємців, все частіше налаштованих на агресивні методи ведення свого бізнесу. Тож відтепер профільні перевірки обох відомств мають стати набагато більш досконалими та результативними.

У Дніпрі підписано меморандум для захисту споживачів. Новости Днепра У Дніпрі підписано меморандум для захисту споживачів. Новости Днепра

За словами начальника управління захисту прав споживачів обласного ГУ Держпродспоживслужби Юрія Кислейка, там, де закон обмежує вплив інспекції з благоустрою, фахівці управління із захисту споживачів використають усі можливості впливу, надані відомству чинним законодавством. Начальник міської інспекції з благоустрою Руслан Мороз, у свою чергу, підтвердив: якщо штрафів, накладених Держпродспоживслужбою, буде недостатньо, міська інспекція з благоустрою зможе застосувати до порушників вже успішно випробувані у нашому місті дієві методи. Свого часу з ними вже познайомились власники незаконно встановлених МАФів та рекламних конструкцій.

Коли відбудеться перша спільна перевірка – поки що не повідомляється. Але журналістам порадили бути готовими до участі у ній вже з майбутнього понеділка.

У Дніпрі підписано меморандум для захисту споживачів. Новости Днепра

Поделиться: