У Дніпрі перевіряють якість роботи маршрутників

Кристина Гришанова
    -

У Дніпрі перевіряють якість роботи перевізників. Новости Днепра

У Дніпрі за дорученням мера Бориса Філатова створено комісію з перевірки роботи міських автобусних маршрутів.

Щонайменше протягом місяця інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради, представники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури, а також поліція відстежуватимуть, як автотранспортні підприємства та водії маршруток дотримуються правил перевезення пасажирів. Порушники втратять право обслуговувати мешканців міста.

У Дніпрі перевіряють якість роботи перевізників. Новости Днепра

— Майже щодня до міської ради надходять скарги на перевізників: переповненість маршруток, недотримання графіка курсування, невідповідність технічного стану машин тощо. Міський голова видав розпорядження, відповідно до якого було створено спільну робочу групу з перевірки виконання умов договорів автомобільними перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування. Поліція складає адмінпротоколи, а комісія – акти перевірки. За кількістю актів ми визначимо найгірших перевізників, з якими місто розриватиме договори, – розповів керівник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз.

Він також наголосив, що перевірки проводитимуться щодня в усьому місті таким чином, аби перевізники не могли підготуватися.

У Дніпрі перевіряють якість роботи перевізників. Новости Днепра

-Ми зупинили декілька маршрутних таксі. Один водій отримав штраф у розмірі 170 грн за те, що перевозив пасажирів стоячи. У такому транспортному засобі передбачено лише 19 місць для сидіння, – зазначив лейтенант поліції Віталій Холодулькін.

У Дніпрі перевіряють якість роботи перевізників. Новости Днепра У Дніпрі перевіряють якість роботи перевізників. Новости Днепра У Дніпрі перевіряють якість роботи перевізників. Новости Днепра

Поделиться: