Борис Філатов розповів, де Дніпро візьме додаткові кошти на підтримку віддалених районів міста

Катерина Гаценко
    -
Борис Філатов розповів, де Дніпро візьме додаткові кошти на підтримку віддалених районів міста. Новости Днепра.

 

Борис Філатов розповів, де Дніпро візьме додаткові кошти на підтримку віддалених районів міста. Новости Днепра.

На розвиток віддалених районів міста влада Дніпра спрямує кошти, які планує отримати від селища Слобожанське за користування електричними, водо- та тепломережами, що належать місту. За підрахунками міського голови Бориса Філатова, зі свого 200-мільйонного бюджету селище може перераховувати близько 50 млн грн. Про це мер розповів в ефірі програми «Грані» на 34 каналі.

За словами очільника Дніпра, є плани системної підтримки Таромського, Діївки, Краснопілля, Авіаторського, Сухачівки й решти віддалених районів. Йдеться, зокрема, про відновлення освітлення та ремонти доріг. Протягом десятиліть уся ця робота відкладалася.

— Планів дуже багато. Хочеться робити більше, особливо, враховуючи те, що 25 років не робилося  нічого… Думаю, що коли мешканці Слобожанського заплатять, ми цим питанням дамо ще більший імпульс, – зазначив мер Дніпра.

Так, у віддалених районах першочергово вирішуватимуть інфраструктурні питання, зокрема, щодо водогонів у селищах Чаплі та Таромське.

Нагадаємо, Борис Філатов також закликав очільника Слобожанського укласти угоду про міжмуніципальне партнерство, в рамках якої буде визначено правовий статус маршрутних таксі, мереж і їхнього утримання, вирішено питання погашення заборгованостей перед містом та питання податкового планування.

Поделиться: