У Дніпрі запалили свічки у пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ростик Петровский
    -

Сьогодні, біля Скверу Героїв дніпряни вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та запалили лампадки. Зі свічок виклали тризуб та слова «слава Небесній Сотні», повідомляє корреспондент «НМ».

Містяни, волонтери та родини загиблих прийшли згадати тих, чиє життя обірвалося під час найкривавіших протистоянь Революції гідності чотири роки тому. На честь Героїв запалили свічки та виклали їх у формі тризуба зі словами «слава Небесній Сотні».

Фото Андрій Батозський.

У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра У Дніпрі вшанували пам'ять Небесної Сотні. Новости Днепра

Поделиться: