Борис Філатов розповів, як зміняться вулиці Дніпра

Шумская Елизавета
    -
Борис Філатов розповів, як зміняться вулиці Дніпра. Новости Днепр

Борис Філатов розповів, як зміняться вулиці Дніпра. Новости Днепр

У Дніпрі розшукують власників покинутих будівель і готові перейти до радикальних дій для вирішення проблеми із цими спорудами. Водночас влада міста взялася за реконструкцію фасадів історичних будівель. Про це міський голова Дніпра Борис Філатов розповів в ефірі програми «Кисельов. Авторське» на телеканалі «Прямий».

— Є багато покинутих будівель. Вони обнесені парканами, там збираються неблагополучні люди. А ми не знаємо, хто власник. Ми бачимо його в реєстрі, але виявити його фізично неможливо. Тому ми просто розміщуємо оголошення «Відгукніться», а цьогоріч проводитимемо примусові знесення. Адже доти, поки туди не заїде бульдозер, власник не з’явиться, – повідомив Борис Філатов.

Міський голова також розповів про системну реконструкцію фасадів історичних будівель. Такі роботи у Дніпрі проводять вперше за останні кілька десятиліть. Торік на проспекті Дмитра Яворницького оновили фасади десяти будинків. У 2018-му планують реконструювати ще чотирнадцять. Однак реставрацію ускладнює засилля кондиціонерів, антен, вивісок тощо. За словами очільника Дніпра, наразі в місті закінчують працювати над дизайн-кодом, згідно з яким підприємці приводитимуть вивіски до єдиного формату.

— Сподіваюся, що до 2020 року ми повністю відремонтуємо фасади на центральному проспекті імені Дмитра Яворницького. Крім того, тротуари в жахливому стані, паркани розкрадені… Страшно дивитися. Особливо, в районі автовокзалу – вул. Курчатова, де цьогоріч ми робитимемо капітальну реконструкцію. На це виділяємо 600 мільйонів гривень, – додав Борис Філатов.

Поделиться: