В Дніпрі шукатимуть місце новому аеропорту

Екатерина Матвеева
    -
Филатов прокомментировал ситуацию с аэропортом в Днепре. Новости Днепра

В Дніпрі шукатимуть місце новому аеропорту. Новости Днепра

На початку лютого у Дніпро приїде робоча група, сформована Міністерством інфраструктури. Її фахівці визначать місце розташування нових державних злітно-посадкової смуги та терміналу Дніпровського аеропорту. Про це на зустрічі із міністром інфраструктури Володимиром Омеляном домовились народний депутат Тетяна Ричкова та виконуючий обов’язки голови Дніпровської райдержадміністрації Сергій Суслович.

Робоча група огляне запропоновані під будівництво місця. Міністер­ство направило у місцеві органи влади необхідні документи для початку будівництва.

— На сьогодні є декілька місць, де можна розташувати аеропорт, — розповіла Тетяна Ричкова. — Члени робочої групи побувають на всіх локаціях і нададуть свої рекомендації. Ми не маємо намі­ру затягувати із початком робіт, і вже працюємо. Цьогоріч розро­блять проект, оголосять конкурс у Prozorro на будівництво. Дуже хо­тілося б у рамках децентралізації, аби на нього виходили дніпров­ські компанії та організації.

За словами Сергія Сусловича, міністерству запропонували два варіанти розташування об’єктів.

— За результатами візиту фахівців визначимося із цим питанням, та­кож будуть узгоджені бюджет та строки проектних та будівельних робіт, технічні параметри, видані відповідні нормативно-право­ві документи. Не виключено, що йтиметься не про будівництво но­вої, а про реконструкцію нині існу­ючої злітної смуги, яка заходиться у державній власності, — зазна­чив він.

Нагадуємо, що наприкінці ми­нулого року нардеп Тетяна Рич­кова доповіла главі держави про певні проблеми авіасполучення Дніпра з містами України та інши­ми країнами, безальтернативні ціни на квитки. Президент Петро Порошенко доручив розпочати будівництво у Дніпрі нових зліт­но-посадкової смуги та терміналу, які підпорядковуватимуться Мініс­терству інфраструктури.

Поделиться: