Напередодні Дня Збройних сил у Дніпрі нагородили військових

Шумская Елизавета
    -
Напередодні Дня Збройних сил у Дніпрі нагородили військових. Новости Днепр

Напередодні Дня Збройних сил у Дніпрі нагородили військових. Новости Днепр

Напередодні Дня Збройних сил України, мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з військовослужбовцями. Захисникам української землі міський голова вручив почесні медалі та подарунки. Про це «НМ» повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

— Ці нагороди – від міста, від людей. Наша вдячність вам – безмежна. Ще раз щиро дякую та низький вам уклін, – зазначив Борис Філатов.

Напередодні Дня Збройних сил у Дніпрі нагородили військових. Новости Днепр

У Дніпрі діють унікальні соціальні програми, спрямовані на підтримку учасників АТО та їхніх родин. Наприклад, у місті одними із перших в Україні запровадили комплексну програму «Родина героя», фінансування якої, порівняно з минулим роком, збільшили з 28 до 38,7 млн грн.

Міська рада надала фінансову підтримку військовим частинам на суму близько 1 млн грн. За ці кошти придбають автозапчастини, генератори, оргтехніку, тепловізори та інше необхідне технічне приладдя.

Крім того, у Дніпрі на честь бійців АТО та волонтерів армії названо 4 вулиці. Таким чином увічнили пам’ять молодшого сержанта 25-ої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади Євгена Сердюкова – він загинув у боях під Шахтарськом (Донецька область) 31 липня 2014 року, солдата ЗСУ, дніпровського журналіста Олександра Чернікова – загинув у бою поблизу Авдіївки 22 січня 2015 року, та старшого сержанта Збройних сил України Володимира Андрющенка – загинув 26 квітня 2015 року під час мінометного обстрілу ротного опорного пункту поблизу селища Піски Ясинуватського району.

Також у Дніпрі на відзначення заслуг волонтерів у відбитті російської терористичної агресії у 2014-2015 роках з’явилася вул. Волонтерська.

День Збройних Сил України щороку відзначають 6 грудня. За даними рейтингу міжнародної компанії Global Firepower, серед 126 держав світу українська армія, станом на 2016 рік, посідає тридцяту сходинку. Чисельність збройних сил становить близько 250 тис. службовців.

Напередодні Дня Збройних сил у Дніпрі нагородили військових. Новости Днепр Напередодні Дня Збройних сил у Дніпрі нагородили військових. Новости Днепр

Поделиться: