В мерії Дніпра привітали найактивніших студентів

Екатерина Матвеева
    -
Новости Днепра

У міжнародний День студента, 17 листопада в мерії Дніпра нагородили найактивніших студентів вишів.

Новости Днепра

Заступник міського голови Александр Шикуленко вручив представникам вишів подяки міського
голови та заступника міського голови.

— Ми хочемо привітати вас з цим святом. Ви не тільки еліта студентства, а й майбутня еліта нашого міста. Саме ви вже за декілька років братимете активну участь у політиці та житті Дніпра. Ми дуже сподіваємося на вас, – звернувся до присутніх заступник Бориса Філатова.

Він побажав студентам досягати найамбіційніших цілей, які вони перед собою ставлять.
Крім того, нагороди отримали учасники та переможці Шостого міського міжвузівського турніру «Битва за виш».

Протягом двох тижнів 16 вузівських команд органів студентського самоврядування боролися за звання найкращих у нестандартних видах спорту. А саме – кібер-спорт, скелелазіння, більярд, боулінг, лазертаг, квест-кімнати, а також інтелектуальні ігри «Мафія», «Аліас» та «Квіз-найт».

Бронзові, срібні та золоті призери в усіх категоріях отримали дипломи та медалі. Третє місце в турнірі посів Університет митної справи та фінансів, друге – Дніпропетровська державна медична академія. Золото виборола команда Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

— У нас була дуже запекла боротьба з медичною академією. Ми з ними йшли рівно, тому я дуже переживав. Ми перемогли у 2015 році, а минулого року програли. Мабуть, тому що розслабилися. Тому цього року мотивація була максимальною», – сказав голова студентської ради ДНУ ім. О. Гончара Артем Кравченко.

Трійка лідерів турніру отримала кубки, дошки та сертифікати на відвідування театру, гумористичного фестивалю «КаВуН» та концерту «Вечір ПІРСу».

— Я хочу подякувати вам за те, що ви робите. Через якийсь час нас тут вже не буде, а ви залишитеся. Я дуже хочу, щоб ви були нашою кращою копією або взагалі чимось абсолютно новим, але обов’язково кращим, – зазначила заступник директора – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міськради Дар’я Біла.

Поделиться: