У Дніпрі за харчування у дитсадку можна сплатити за допомогою QR-коду

Шумская Елизавета
    -
У Дніпрі за харчування у дитсадку можна сплатити за допомогою QR-коду. Новости Днепр

У Дніпрі за харчування у дитсадку можна сплатити за допомогою QR-коду. Новости Днепр

У Дніпрі стартував пілотний проект, який надає батькам змогу сплатити харчування дитини у дитсадку за допомогою QR-коду. Наразі така послуга доступна у навчально-виховному комплексі №148.

— Ми близько півроку працювали над запровадженням цієї послуги. Проблема полягала у тому, що батьки вносили кошти на розрахунковий рахунок. При цьому виникало багато незручностей. Тому ми вирішили зробити цю процедуру сучасною, простою та відкритою. Ми впевнені, що проект стане успішним, – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Тепер батькам не треба стояти у чергах до каси, шукати термінали, а тим паче платити готівкою. За допомогою QR-коду та номеру, який присвоюють кожній дитині, харчування можна сплатити зі смартфону. Ім’я, прізвище та інші дані вводити не потрібно, а це дозволяє уникнути помилок.

— Тепер ми йдемо в бік оплати в комунальних закладах. Коли ви зчитуєте QR-код, у вас на екрані з’являються усі дані, куди і скільки слід сплатити. Треба тільки натиснути кнопку «Сплатити». Після цього у вас з’являється квитанція, яку ви можете пред’явити за необхідності. Вона ж висвічується і в системі навчального закладу, – зазначив директор Дніпровського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Володимир Мацак.

Проект планують поширювати й на інші комунальні дитсадки міста. Наступним етапом стане введення оплати за допомогою QR-коду усіх подібних послуг у школах, дитсадках і позашкільних закладах.

Поделиться: