Патрульные Днепра задержали мужчину, который портил дорожную разметку (ВИДЕО)

Ростик Петровский
    -
В Днепре женщина чуть не погибла из-за собаки: подробности. Новости Днепра

На проспекте Героев патрульный экипаж посреди проезжей части заметил мужчину, который умышленно закрашивал дорожную разметку. Мужчина пытался скрыться с места преступления и провоцировал драку с полицейскими.

Во время задержания гражданин провоцировал драку и не реагировал на многочисленные замечания прекратить сопротивление полиции. Причины своего поступка он не называл, зато говорил, что он просто гулял недалеко от дома.

Мужчину доставили в Соборное отделение полиции и составили протокол по статьям 139 КУоАП (Повреждение автомобильных дорог) и ст. 185 КУоАП (Злостное неповиновение законному распоряжению полицейского).

затримання

Патрульні затримали чоловіка, який зафарбовував дорожню розмітку29 жовтня, близько 7-ї години вечора на проспекті Героїв патрульний екіпаж помітив посеред проїзної частини невідомого. Чоловік зафарбовував дорожню розмітку 1.1. Побачивши поліцейське авто, він став тікати. Проте патрульні наздогнали його та затримали.Під час затримання громадянин провокував бійку, і не реагував на числені зауваження припинити опір поліції. Причини свого вчинку він не називав, натомість казав, що він просто гуляв неподалік дому. Чоловіка доставили до Соборного відділку поліції аби скласти адмінматеріали. Громадянин назвався одним з керівників місцевих комунальних виробничих житлово ремонтно-експлуатаційних підприємств, поводив себе агресивно, та погрожував, ображав честь і гідність патрульних. На нього склали протоколи за ст. 139 КУпАП (Пошкодження автомобільних доріг) та ст. 185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню поліцейського). Деталі зухвалої поведінки чоловіка дивіться на відео з бодікамер поліцейських.

Опубліковано Патрульна поліція Дніпропетровської області Вівторок, 31 жовтня 2017 р.

Поделиться: