У Дніпрі презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць

Шумская Елизавета
    -
У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра

Сьогодні, 20 жовтня, мер Дніпра Борис Філатов презентував шість одиниць нової комунальної техніки для прибирання міських доріг. Під час заходу міський голова наголосив на тому, що сьогодні Дніпро вже повністю готовий до зими.

У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра

Водночас Борис Філатов додав, що з цього року дороги міста планується прибирати силами комунальних служб, а не підрядника.

— У нашому розпорядженні є близько 20 таких автомобілів, з ними ми закриємо потреби правого берега. Можу сказати одне – подібного обладнання немає навіть у столиці. Це автомобілі, які купували за індивідуальним замовленням, – зазначив мер.

У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра

Зі свого боку, заступник міського голови Михайло Лисенко під час презентації техніки зауважив, що вартість придбаного становить 63 млн грн. Техніку застосовуватимуть для прибирання міста протягом усього року. Автомобілі обладнані солерозкидувачем і резервуарами з соляною рідиною – ропою.

Посадовець також додав, що в цілому цього року для міста закупили вже 12 машин. До кінця року планується придбати 10 одиниць малогабаритної техніки, щоб прибирати тротуари.

У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра У Дніпір презентували нову комунальну техніку для прибирання вулиць. Новости Днепра

Поделиться: