Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання

Шумская Елизавета
    -
Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр

Сьогодні, 20 жовтня, у Дніпрі розпочався другий етап соціального проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах». У його рамках восьми загальноосвітнім школам міста, які беруть участь у цьому етапі, вручили спеціальні легкоатлетичні набори.

Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр

Вручення відбулося на базі навчально-виховного комплексу №28. Саме ця школа була учасником першого етапу проекту і стала переможцем на міському Чемпіонаті з дитячої легкої атлетики. Також цей освітній заклад переміг на однойменному всеукраїнському чемпіонаті.

Нові легкоатлетичні набори школам вручила президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. Вона побажала вчителям фізкультури вдалої роботи та успішних тренувань з учнями.

Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр

Учителі фізкультури шкіл, які беруть участь у проекті, проходять сертифікацію-навчання за програмою IAAF, яку розробила Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій.

Під час заходу команди школи № 28 продемонстрували свої навички у змаганнях з легкої атлетики з використанням інвентаря, який їм вручили раніше.

Загалом наразі у проекті бере участь уже 21 школа Дніпра. Перелік шкіл на карті.

Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр

Школам Дніпра вручили легкоатлетичне обладнання. Новости Днепр

Фото Антона Павлюкова 

Поделиться: