Найкращий проект благоустрою Дніпра профінансує міськрада

Лилия Козишкурт
    -
форум активних громадян

5 жовтня у Дніпрі відбувся Форум активних громадян. У рамках зібрання активісти, розробники та представники влади розглянули низку проектів, які покликані зробити життя у місті більш комфортним.

Секретар міської ради В’ячеслав Мішалов пообіцяв сприяти реалізації найкращого проекту.

-Не бійтеся брати відповідальність, йти вперед і доводити свою позицію. Наразі міська рада формує бюджет на 2018 рік. І я гарантую, що проект-переможець цього Форуму я особисто винесу на всі бюджетні наради, щоб він опинився в бюджеті наступного року, – зазначив посадовець.

Проекти-учасники Форуму активних громадян – це п’ять корисних розробок для різних сфер життя міста. Серед них: впровадження онлайн-інструмента Photofact, який робить фотофіксацію виконання певних робіт або інших процесів, а також запуск спеціалізованого сервісу платежів в освіті Edupay.

Крім того, активісти пропонують більше уваги приділяти комфорту громадського простору і підвищенню туристичної привабливості міста. До переліку увійшли також проекти заснування Дніпровського молодіжного центру і реконструкції громадського стадіону.

Поделиться: