Дніпрян запрошують на важливу медичну акцію

Юлия Бабенко
    -

За словами начальника відділу з організації первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяни Квітницької, саме під час цього заходу час  вони зможуть обрати чи змінити сімейного лікаря. Така можливість у дніпрян є до 30 вересня.

«Щороку у центрах перв

инно-медичної допомоги   понад 4 тисяч містян змінюють лікарів, — зазначає вона. — У амбулаторіях загальної прак

тики сімейної медицини є  вичерпна інформація про дільничних терапевтів, сімейних лікарів, педіатрів. У Дніпрі функціонують 12 центрів первинної

медико-санітарної допомоги, до

 складу яких входять 73 амбулаторії

загальної практики сімейної медицини. В них працюють 38 дільничних терапевтів, 34 дільничні педіатри та 506 сімейних лікарів.».

Звичайно, ж традиційні акції «Вільний вибір лікаря» спонукають людей активніше зверталися до центрів первинної медико-санітарної допомоги, займалися профілактикою захворювань, добре знали своїх лікарів та налагоджували з ними стосунки для отримання якісної допомоги на первинному рівні.

Тетяна Квітницька говрить, що змінити свого лікаря можна й упродовж року. Підставою для цього може бути зміна місця проживання, штатних посад у центрі первинної медико-санітарної допомоги або виникнення конфліктної ситуації.

«Якщо пацієнт хоче обслуговуватись у лікаря не за місцем реєстрації, йому необхідно взяти відкріпний талон в амбулаторії за місцем проживання або офіційної реєстрації  і пред’явити його в обраній амбулаторії, — пояснила начальника відділу з організації первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення міської ради. – Але лікарі з іншого району не зможуть приїздити додому до пацієнта, який проживає за межами території обслуговування закладу. Для амбулаторного медичного обслуговування необхідно обрати лише один заклад».

Юлія Бабенко.

 

Поделиться: