Як дніпрянам підготуватися до зими

Шумская Елизавета
    -

Наближаються осінні та зимові холоди, а з ними знову стає актуальним утеплення житла. Лайфхаки для збереження тепла – у порадах фахівців департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА.

-Один із простих і доступних способів утеплення квартир – ущільнення та ліквідація тріщин біля вікон та балконних дверей. Для цього знадобиться гумовий ущільнювач та поліуретановий герметик. Таким чином можна буде позбутися протягів, — розповіли в департаменті.

Стіни теж варто утеплити, це можна зробити не тільки ззовні, але й зсередини. Для цього на стіну треба поклеїти шар термоізоляційних матеріалів, наприклад, гіпсокартон. Це дозволить зберегти відчутну частку тепла, яка втрачається через стіни.

Корисною буде заміна старих радіаторів опалення на нові сталеві чи  біметалічні. У чавунних радіаторів, як і у старих «гармошок», низький коефіцієнт корисної дії, а нові забезпечать ефективне опалення приміщення.

-Популярний спосіб утеплення – встановлення пенопластових панелей за радіаторами. Завдяки їм все тепло, яке вони віддають, іде на обігрів, стіни нічого не поглинають, — додали в департаменті.

Панелі можна зробити власноруч із тонкого пенопласту, який потрібно обклеїти металевою фольгою, зауважили фахівці.

Поделиться: