У Дніпрі презентували фільм про добровольців «Моя земля»

Шумская Елизавета
    -

Вчора, 8 вересня, у Дніпрі відбулася презентація фільму «Моя земля». 30-хвилинна стрічка розповідає про мужність та звитягу бійців-добровольців.

-Ідея фільму – показати, що спонукає людей іти на війну добровільно. Автори провели паралелі з козацьким минулим українців, а також показали звитягу та мужність сучасних українських добровольців, — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Фільм «Моя земля» був знятий за ініціативою депутатів обласної ради, які безпосередньо брали участь у бойових діях, в складі добровольчих формувань. Серед них і Віктор Боняк, який власне і є головним натхненником фільму «Моя земля».

Підтримка учасників АТО та їх рідних є одним з пріоритетів роботи облради.

-У нас реалізується ряд програм підтримки учасників АТО. По-перше, ми проводимо роботу із визнання бійців-добровольців. На Дніпропетровщині вже визнано 114 кандидатів. По-друге, ми фінансуємо навчання учасників АТО в інституті держу правління. Та багато іншого, — зазначив Гліб Пригунов.

Фільм знятий за бюджетні кошти і його головне призначення – патріотичне виховання. Але ж фільм, знятий режисером Катериною Балабай має і певну художню цінність. Голова обласної ради повідомив, що фільм вийде у широкий прокат після його участі у кінофестивалі.

Поделиться: