«Діти Дніпра» святкують День Незалежності (Фото)

Дмитрий Гриниченко
    -

Сьогодні для трьохсот дітлахів у таборі «Діти Дніпра», що знаходиться у Придніпровську, влаштували справжнє патріотичне свято. Програма насичена: видовищні концерти, майстер-класи та традиційна табірна дискотека.

Зранку дітей привітали вожаті, а козаки показали своє мистецтво танцю та бою. Опісля на них чекали цікаві майстер-класи: плетіння браслетів, козацькі забави, стрільба з лука та спортивні заняття. Діти теж підготувалися до свята: увечері вони візьмуть участь у концерті «Вечір української культури».

Директор табору Ірина Секачова переконує: навіть діти малого віку значення Дня Незалежності розуміють і свято сприймають з ентузіазмом.

«За стільки років незалежності вони виросли у патріотичній атмосфері. Це для нашого покоління два-три роки було замало, а тепер ми з радістю помічаємо, що кожна дитина, що приїжджає до табору, знає гімн України. Якщо, почувши його, діти прикладають руки до грудей – це вже щось означає, чи не так? Одна з цілей нашого табору – виховувати патріотів, і дуже приємно усвідомлювати, що вчителі шкіл та батьки теж проводять таку роботу, тому діти виростуть свідомими громадянами України»

Поделиться: