У Дніпрі відбудеться «Самар-Дніпро-Фест»

Шумская Елизавета
    -

На День міста, 9 та 10 вересня, у Дніпрі, на території козацького містечка Самарь, уже вдруге проводитиметься фестиваль для сім’ї та молоді «Самар-Дніпро-Фест».

-Це справжній український фестиваль на березі великої ріки – Самари. Захід проводитиметься вже вдруге. Цього року фестиваль матиме декілька цікавинок: літературну сцену, де хазяйнуватимуть брати Капранови, конкурс «Коронація слова» тощо. На гостей чекає яскрава історична реконструкція козацької та литовської доби. Крім того, будуть організовані спортивні заходи: запливи на каяках та велосипедний тур. Також функціонуватиме понтон, до якого причалюватиме козацька «Чайка». Тож ті, хто має можливість дістатися фестивалю на катері, зможуть скористатися понтоном, – розповів автор ідеї, депутат Дніпровської міської ради Володимир Панченко.

Під час «Самар-Дніпро-Фесту» гості зможуть поласувати різноманітними смаколиками на гастрономічному фестивалі «Смачна подорож», де планується поставити декілька рекордів. Крім цього, організатори обіцяють багато різних змагань, серед яких конкурс вишиванок та дитячих малюнків «Козацька фортеця», а також виступи відомих українських колективів.

Поделиться: