У Дніпрі зустріли «14 друзів хунти»

Шумская Елизавета
    -

Збірку оповідань під такою дещо провокаційною назвою презентували самі автори під час зустрічі з читачами в Дніпропетровській облдержадміністрації.

-До речі, з назвою, авторство якої належить Сержу Марко (Serg Marco), трапилася цікава історія, — розповів ініціатор літературного проекту Дмитро Якорнов. — Коли я забив цю назву у пошук в Інтернеті, той видав мені посилання «13 друзей хунты.

Виявилося, на одному з російських каналів ще у 2014 році виходив фільм з такою назвою — про відомих росіян, які виступили проти політики Путіна, відкрито підтримавши Україну.

Наша збірка складається з оповідань та віршів 14 авторів — воїнів, волонтерів, блогерів, переселенців.

-Це не зовсім автобіографічні чи документальні твори, — уточнив Дмитро Якорнов. — Хоча всі автори були й залишаються безпосередніми учасниками подій російсько-української війни.

Основна мета , за словами авторів, — показати не хронологію, а емоції.

-Ми пропустили всі події через себе, відтак упевнені — наші історії не залишать читачів байдужими, — кажуть вони.

 

-Наші 14 творів настільки не схожі між собою, що я не маю сумнівів — один чи два з них точно сподобаються кожному з вас», — сказав співавтор збірки Юрій Руденко.

У зустрічі в ДніпроОДА взяли участь Ярослав Матюшин, Дмитро Якорнов, Юрій Руденко, Борис Гуменюк, Павло Белянський, Serg Marco, Віктор Трегубов, Оксана Чорна.

Вони відповіли на запитання щодо збірки та своїх творчих планів, а також взяли участь в автограф-сесії для бажаючих.

Придбати збірку можна на сайті незалежного видавництва ДІПА.

10 відсотків від продажу книги піде на підтримку української армії.

Наталія Адамович

Поделиться: