Борис Філатов у Південній Кореї обговорив перспективи побратимських відносин між містами

Шумская Елизавета
    -

Сьогодні, 27 липня, під час відрядження до Південної Кореї, мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з очільником міста Поханг Лі Канг Доком. Сторони обговорили, зокрема, схожість і спільність промислових інтересів обох міст.

-Особисте знайомство – це перший крок до подальшої співпраці, а, отже, й до поручительства сторін у питаннях залучення інвестицій. Це – підхід корейських колег, – зазначив Борис Філатов.

Як уже повідомлялося, у південнокорейській індустріальній столиці Поханг розташована найбільша в Азії сталеливарна компанія «Posco». Дніпровська делегація відвідає її протягом наступних днів робочої поїздки.

Корпорацію «Posco», заводи якої посідають друге місце у світі за обсягами виробництва сталі, було засновано у 1968 році. Тут, як і на підприємствах-гігантах у Дніпрі, високо цінують напрацьований досвід.

Також під час закордонного відрядження Борис Філатов планує візит у місцевий індустріальний парк. Як відомо, у Дніпрі хочуть облаштувати територію промислового розвитку в районі Слобожанського проспекту.

Поделиться: