На Джаз на Дніпрі можна буде дістатися пароплавом та паровозом

Шумская Елизавета
    -

На фестиваль «Джаз на Дніпрі-2017», який відбудеться цими вихідними, 22 та 23 липня, можна буде дістатися пароплавом, паровозом, рикшами або пішки. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав позаштатний радник міського голови з питань культури, член оргкомітету фестивалю Євген Гендін.

Пароплав «Корал» зможе вмістити до 100 гостей фестивалю, проїзд на ньому буде безкоштовним за умови пред’явлення квитка на «Джаз на Дніпрі». Пароплав вирушатиме від Фестивального причалу о 16.30 і вже за півгодини буде на острові. Відправлення у зворотний бік заплановане на північ.

Від пішохідного мосту на Монастирському острові курсуватиме паровоз (безкоштовний за умови наявності квитка на фестиваль) та рикші.

Любителі прогулянок зможуть дістатися до місця проведення пішки.

Нагадаємо, цього року на Монастирському острові в рамках фестивалю «Джаз на Дніпрі» зберуться понад 90 музикантів. Більшість із них – справжні зірки у світі джазу. Багато хто виступатиме в Україні вперше. Виконавці подарують дніпрянам та гостям міста 12 годин незабутньої музики. Цьогоріч фестиваль присвячений сторіччю з дня народження двох джазових легенд: піаніста Телоніуса Монка та вокалістки, першої леді джазу Елли Фіцджеральд. У зв’язку з цим на глядачів чекають унікальні програми. Серед родзинок заходу – поява на одній сцені двох роялів знаменитої марки Steinway. Гостями грандіозної музичної події будуть Патті Остін – володарка премії «Греммі», легендарна американська вокалістка, Бенні Грін (США) і Дадо Мороні (Італія) – двоє топових сучасних піаністів, Джой ДіФранческо – американський органіст, трубач та вокаліст, член зали слави Hammond, Домінік Фаріначчі, представник Лінкольн Джаз Центру в Нью-Йорку, Майкл Мвенсо – куратор молодіжних програм у Лінкольн Джаз Центрі, який виступить з унікальним бендом The Shakes, та багато інших. Нові програми та напрацювання на фестиваль привезуть знамениті джазмени родом з Дніпра – Ірина Роділес, Віктор Двоскін та Андрій Кондаков. На сцену також вийдуть гості з Києва та знамениті дніпровські колективи, серед яких – оркестр «Времена года».

Передуватиме «Джазу на Дніпрі» великий концерт на Фестивальному причалі – «Молодий джаз», який розпочнеться 21 липня, о 20:00. На ньому виступлять не лише дніпровські колективи, що починають свій творчий шлях, а й учасники великої сцени. Вхід на «Молодий джаз» для всіх охочих буде вільним. Саме на цьому концерті оберуть переможця, який матиме право виступити на джазовому фестивалі.

Крім цього, 22 та 23 липня у Дніпропетровській академії музики ім. М. Глінки (вул. Ливарна, 10) об 11.30 відбудуться безкоштовні майстер-класи відомих музикантів.
Фестиваль «Джаз на Дніпрі» пройде в рамках програми «Бориса Філатова «Культурна столиця».

Поделиться: