Через непрозору роботу мер Дніпра Борис Філатов звільнив із мерії двох однопартійців

Шумская Елизавета
    -

У Дніпрі почали втілювати антикорупційний принцип «посадити трьох друзів», задекларований Лі Куан Ю, колишнім прем’єр-міністром Сінгапуру – держави з однією з найбільш розвинутих економік світу.

Міський голова Борис Філатов звільнив директора гуманітарного департаменту Геннадія Глядчишина, лідера фракції «УКРОП» у міськраді та очільницю департаменту активів Катерину Бурю. Обоє колишніх чиновників – однопартійці міського голови. Вони входять до фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та допомагали меру під час передвиборчих кампаній. Причина такого рішення – відсутність реформування у підпорядкованих їм структурах та непрозорі закупівлі.

-Я ніколи не жартую й нічого ніколи не забуваю. Для мене немає недоторканних. Серед соратників і однопартійців – теж. І я не збираюся покривати нічиї оборудки. Нехай ця сумна історія стане хорошим уроком тим, хто за два роки так і не зрозумів ступеня моєї рішучості. Я втомився від порожніх розмов, відсутності реформування, непрозорих закупівель за завищеними цінами та дивних «сімейних» підрядів, – написав Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі.

Як відомо, кілька місяців тому Геннадій Глядчишин отримав від мера догану за неякісну роботу із системою закупівель ProZorro.

Поделиться: