У Дніпрі нагородили каратистів, які стали переможцями Чемпіонату України

Шумская Елизавета
    -

Сьогодні, 7 липня, у Дніпровській міській раді нагородили каратистів, які стали переможцями Чемпіонату України з карате JKS. У змаганнях взяли участь 265 спортсменів з  Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Одеської та Сумської областей.

-Ми хочемо висловити дівчатам подяку, вони молодці. Особливо, спортсменці, яка в своєму юному віці (10 років – Ред.) має такі досягнення. Це достатньо важко, необхідно багато концентрації та роботи над собою. Хотілося би побажати їм успіхів і, щоб вони не зупинялись на теперішніх досягненнях, – зазначила заступниця начальника управління спорту департаменту гуманітарної політики Вероніка Сабарня.

Подяки міського голови отримали три спортсменки. Олександра Єланська – заслужений майстер спорту з карате, багаторазова переможниця всеукраїнських змагань, чемпіонатів Світу і Європи з карате. Анастасію Ошийко — багаторазова чемпіонка всеукраїнських та міжнародних турнірів з карате. Та Єва Юр’єва —   багаторазова призерка і переможниця регіональних і всеукраїнських змагань з неолімпійського виду спорту «карате  JKS » та олімпійського виду спорту «карате».

Поделиться: