Вілкул не сплатив майже 20 мільонів податків

Дмитрий Гриниченко
    -

Головне управління Державної фіскальної служби провело моніторинг електронної декларації народного депутата України від «Оппоблока» Олександра Вілкула на предмет несплати податків. Перевірка електронної декларації за 2015 рік показала те, що Вілкул не сплатив до бюджету 19, 6 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написала в.о начальника в Головному управлінні ДФС в Дніпропетровській області Оксана Томчук.

«ГУ ДФС в Дніпропетровській області проведена документальна позапланова виїзна перевірка фізичної особи Вілкула О.Ю. з питань достовірності, повноти нарахування та сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Перевіркою даних, відображених в електронній декларації на 2015-й рік встановлено перевищення стану над загальною сумою отриманих особою доходів на суму 72,9 млн. гривень, що призвело до несплати до бюджету податків і зборів на суму 19,6 млн. гривень «, — написала Томчук.

З огляду на те, що вказане фізична особа має статус народного депутата України, матеріали перевірки направлені до Генеральної прокуратури України для вирішення питання про порушення кримінальної виробництва за фактами можливого незаконного збагачення особи і ухилення нею від сплати податків в особливо великих розмірах.

Поделиться: