Чверть мільйона гривень отримав військовий госпіталь Дніпра від Франції

Марианна Стец
    -

Обласний військовий госпіталь отримав від Франції сучасне медичне обладнання та півтори сотні коробок з перев’язувальними матеріалами на 250 000 гривень

Про це розповіли у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

За останні два роки лікарі регіону отримали 19 гуманітарних вантажів із медикаментами та обладнанням від «Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція-Україна»Цього разу у військовий госпіталь привезли інфузомати для крапельниць, електромонітор, дефібрилятори, кушетки та 150 коробок із перев’язувальними матеріалами.

— Це суттєва допомога для нашого госпіталю. Нам постійно бракує перев’язувальних матеріалів для поранених. Дуже вдячні французькій асоціації і за поставки обладнання за нашими замовленнями. Сьогодні, наприклад, привезли електромонітор – сучасний пристрій для вимірювання тиску та інших параметрів стану хворого, – зазначив начальник дніпровського військового госпіталю Віктор Кузьменко.

Співпраця ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням розпочалася завдяки волонтерці Діані Дольс, яка кілька років тому переїхала до Франції з Дніпра.

Поделиться: