Сучасні зупинки продовжують встановлювати у Дніпрі

Марианна Стец
    -

На вулицях міста відкриватимуть нові сучасні зупинкові комплекси

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

У кінці минулого року дві такі зупинки з’явилися на житловому масиві Перемога-1. Кожен комплекс обладнаний обігрівачем, камерою відеоспостереження, «тривожною кнопкою». Також тут є годинник, термометр, можна підзарядити мобільний телефон чи планшет.

— Навесні було облаштовано ще три таких зупинки: біля цирку, біля готелю «Дніпропетровськ» та на вул. Ливарній. Додатково вони обладнані ще й відбійними стовпчиками. Комплекси встановлені коштом інвесторів, які ведуть там підприємницьку діяльність. На баланс підприємства братимемо безпосередньо навіс з його функціями, – сказав директор «ДніпроТрансКомплексу» Михайло Семчук.

За словами представника команди Бориса Філатова, до кінця року планується встановити сучасні зупинки уздовж тролейбусного маршруту № 2 (вул. Глінки – ж/м Парус-2).

— Згідно з проектом, там має бути 36 зупинкових комплексів, які планується встановити за кошти як міського бюджету, так і інвесторів. Незабаром оголосимо відповідний конкурс. Крім того, облаштовуватимемо зупинки і за зверненнями містян, – повідомив Михайло Семчук.

Усього на балансі КП «ДніпроТрансКомплекс» перебуває 328 зупинок.

Поделиться: