Школярі Дніпра зібрали більше 70 тис грн для допомоги тяжкохворим дітям

Марианна Стец
    -

В рамках еко-благодійної акції «Збережи дерево – врятуй дитину», яку ініціював благодійний фонд «Помагаєм», школярі Дніпра здали на переробку більше 23 тон макулатури та отримали  71 452 грн для допомоги тяжкохворим дітям. Компанія Київстар подвоїла суму – більше 140 000 грн. будуть направлені на лікування  та реабілітацію 10 маленьких дніпрян.

Вражаючий результат проекту – наслідок спільної праці дітей та дорослих. До ініціативи фонду, завдяки підтримці Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, долучилися 56 навчальних закладів міста, які протягом двох місяців збирали та передавали на переробку відпрацьований папір та картон. Безперечним лідером стала школа № 133, зібравши 2,5 тони макулатури. А найбільший внесок в загальний результат зробили учні 4-АБ класу школи № 133 (700 кг) та учні  2-А класу спеціалізованої школи № 53 з поглибленим вивченням німецької мови (345 кг).

— Збираючи макулатуру, ми фактично двічі допомагаємо дітям бути здоровими. По-перше, зменшуючи забруднення навколишнього середовища і обсяги несортованого сміття на звалищах, зберігаючи від вирубки дерева, що виробляють кисень і фільтрують повітря. По-друге — фінансово підтримуємо тих дітей, яким необхідно оплачувати лікування, — каже координатор акції Олена Лавренова-Кудашкіна.

Національний телеком-оператор Київстар виступив партнером проекту. Компанія передала благодійному фонду «Помагаєм» сертифікат на 70 000 грн, таким чином подвоївши суму, отриману в результаті акції. Більше 140 000 грн. будуть направлені на лікування та реабілітацію 10  дітей з тяжкими та патологічними захворюваннями. Також Київстар подякував  учням найактивніших класів-учасників акції, запросивши їх на пізнавальну екскурсію до свого  офісу.

— В нашій компанії програма «Зелений офіс» існує вже досить давно. Ми бережливо ставимося до природних ресурсів, відправляємо на переробку відпрацьовані батарейки та папір тощо. Дуже приємно було долучитися до ініціативи «Збережи дерево – врятуй дитину», адже вона поєднує в собі дві значущі речі:  допомогу тим, хто її потребує, та формування в нашому суспільстві еко-культури, — зазначила менеджер з корпоративних зв’язків Київстар Алла Лаврентьєва.

Ідею благодійного збору макулатури фонд «Помагаєм» реалізовує з 2012 року. Проте саме цієї весни завдяки  підтримці Управління освіти, активній позиції керівництва шкіл, учнів та їхніх батьків, партнерству з компанією-переробником «ЕкоВторГруп», вдалося досягти таких вражаючих результатів. Організатори планують  продовжувати реалізацію проекту «Збережи дерево – врятуй дитину», та впевнені в тому, що ця ініціатива з кожним роком набуватиме все більших масштабів та сприятиме формуванню в Україні  еко-відношення до здоров’я людей та здоров’я нашої планети.

 

Поделиться: