Міжнародний фестиваль бардівської пісні «Співучі вітрила» пройде у Дніпрі

Марианна Стец
    -

19-21 травня у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» відбудеться VI міжнародний фестиваль бардівської пісні «Співучі вітрила» ім. Володимира Ткача

Про це повідомив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

— Крім концертів, у рамках фестивалю заплановано багато цікавого – майстер-класи, конкурси, дитячі заходи. Також цього року розширилась географія фестивалю – вперше чекаємо на гостей із зарубіжжя, а саме – з Болгарії та Росії, – зазначив Євген Хорошилов.

Фестиваль «Співучі вітрила» цього року прийматиме дитячий оздоровчий табір ім. В. Терешкової (ж/м Придніпровськ, вул. Гаванська, 11).

— Ми дуже вдячні мерії та Борису Філатову за підтримку, завдяки якій нам вдалося зробити фестиваль міжнародним! Також здійснилася ще одна наша мрія: для гостей із дітьми в таборі працюватиме цілий корпус, де для малечі підготують розваги та подарунки. Пройде конкурс української та туристичної пісні. Заключний гала-концерт фестивалю «Співучі вітрила» відбудеться у центрі Дніпра 21 травня, о 14.00, на сцені «Арт-толока», біля ТЦ «Пасаж», – розповіла співорганізатор фестивалю Наталя Бойко.

Бард, член організаційного комітету заходу Олег Попенко зазначив, що 18 травня, о 18.00, у Дніпровському телетеатрі (узвіз Крутогірний, 9) відбудеться безкоштовний передфестивальний концерт для слухачів різного віку:

— Перед гостями виступлять Тетяна Дригіна та Олексій Бардін. Тетяна виконує душевні пісні, які не залишать байдужим нікого. А Олексій – представник нового напряму рок-бардівського стилю, який дуже подобається молоді, – розповів він.

Загалом організатори очікують, що цього року на фестиваль завітає близько 300 учасників зі всієї України та близького зарубіжжя.

Раніше фестиваль був всеукраїнським.

Хочешь узнавать новости Днепра первым, подписывайся на наш телеграмм-канал !

Поделиться: