Дніпровські екстремали ходитимуть по мотузці на висоті 88 метрів

Марианна Стец
    -

29 квітня в нашому місті встановлять рекорд України з хайлайну – ходіння по стропі на висоті. Захід відбудеться а вулиці Сімферопольська в ж/к «Панорама» о 12:00 в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». 

Про це на прес-конференції повідомив начальник управління спорту Олександр Осипов.

Встановлення рекорду супроводжуватиметься показовими стрибками з висоти на мотузці.

— Це буде дуже видовищна подія. Між двома будинками на висоті 26-го поверху – це 88 метрі над землею – буде встановлений новий рекорд з хайлайну. Сподіваємося, що погода буде сприятливою, прихильною до рекорду, адже все залежить від вітру, – зазначив Олександр Осипов.

Уперше такий рекорд в нашій країні був встановлений теж у Дніпрі — у 2016 році. Тоді екстремали ходили на висоті 17-го поверху. Цьогоріч ті самі спортсмени підкорюватимуть нову висоту. Рекорд реєструватимуть представники Книги рекордів України.

— Довжина буде трохи менша, ніж минулого року. Вид звідти просто зачаровує. Йтимуть двоє людей: я і Костянтин Карноза. Ми будемо зі страховками. Мій особистий рекорд – висота близько 125 метрів на скелях, – зазначив один із учасників майбутнього рекорду та керівник слеклайн-напряму Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту Станіслав Панюта.

 

Поделиться: