Здай кров — врятуй життя дитині

Марианна Стец
    -

До Дня захисту дітей у Дніпрі стартує місячник здачі крові для потреб обласної дитячої лікарні

Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Сьогодні у цій лікарні поряд з дітьми з Дніпропетровщини перебуває малеча з прифронтових територій. Отже потреба у препаратах крові зростає в рази. У важких випадках життя дитини залежить від наявності в потрібний момент препаратів крові.

Вже цього понеділка, 24 квітня з 9.00 на донорів чекають у обласній дитячій лікарні на вул. Космічна,13, 25-26 квітня — у Банку крові біля лікарні № 16, проспект Богдана Хмельницького, 17. Вся кров піде на потреби обласної дитячої лікарні. При собі донорові треба мати паспорт та ідентифікаційний податковий номер.

— Діти потребують допомоги і підтримки. Я також долучаюсь до акції та закликаю кожного громадянина допомогти їм. Здавати кров — це не лише почесно, просто, а й корисно, — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

За словами головного лікаря Олександра Хитрика, щорічно у медзакладі малим пацієнтам переливають кров від 2,5 – 3 тис. донорів.

— На жаль, у нас збільшилась кількість дітей з онкозахворюваннями, багато надходять з опіками, беремо на лікування дітей з зони АТО. Достатній запас препаратів крові для нашого мед закладу житєєво необхідний, — зазначив він.

Деталі, як підготуватися себе до здачі крові:
https://donor.ua/pages/6.
Абсолютні протипоказання та тимчасові протипоказання для здачі крові:
https://donor.ua/pages/4,
https://donor.ua/pages/5.

Поделиться: