Три студенти ДНУ ім. Гончара увійшли в сотню переможців та поїдуть до Франції (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

У число 100 переможців благодійного Всеукраїнського конкурсу «Авіатор-2017» увійшли три студенти фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара – Анастасія Бабаніна, Іван Дубровський та Наталія Соловйова. Тріумфаторів чекає поїздка до Франції та участь у роботі 52-го Міжнародного авіакосмічного салону Ле Бурже.

Про це повідомили в прес-службі ДНУ ім Гончара.

Уже другий рік поспіль студенти університету беруть участь у загальнонаціональному благодійному конкурсі «Авіатор», спрямованому на мотивування студентів до підвищення рівня знань та професійної майстерності, навчання здобувати перемоги у творчому інтелектуальному змаганні. Здобути перемогу цього року стало складніше, адже конкурс, який за роки проведення впевнено «став на крило», продовжує розкривати крила все ширше. Зокрема, цьогоріч кількість його учасників зросла до 6500, крім того, до кола традиційних учасників (студентів аерокосмічних спеціальностей) долучилися студенти інших політехнічних вишів. Але труднощі виховують справжніх переможців. Значна кількість студентів ДНУ, які брали участь у конкурсі, подолали більшість етапів, а троє здобули перемогу.

Отже, переможцями цьогорічного конкурсу «Авіатор-2017» стали студенти фізико-технічного факультету ДНУ – Анастасія Бабаніна (кафедра систем автоматизованого управління), Іван Дубровський та Наталія Соловйова (кафедра двигунобудування). Тепер переможці зможуть ознайомитися зі світовими досягненнями в авіації і космонавтиці на авіакосмічному салоні Ле Бурже. Поїздка до Парижу розпочнеться вже 20 червня 2017 року.

Поделиться: