Двоє молодиків будуть покарані за зґвалтування неповнолітньої

Юлия Мухина
    -

В червні 2015 року у вечірній час доби 25-річний молодик разом зі своїм неповнолітнім приятелем у стані алкогольного сп’яніння схопили на вулиці знайому 17-річну дівчину, яка в цей час поверталася додому, завели до чагарників та, застосовуючи фізичне насильство, зґвалтували.

Коли підліток, затягуючи рушник на шиї потерпілої, здійснював спроби задовольнити статеву пристрасть неприродним шляхом, на допомогу дівчині прибув знайомий хлопець. Налякані несподіваним свідком, молодики втекли, не довівши свій злочин до кінця.

25-річного громадянина суд визнав винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.152 та ч.1 ст.304 КК України (зґвалтування неповнолітньої; втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність), та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі, до нього будуть застосовані заходи медичного характеру у вигляді надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку.

Його 16-річний спільник за зґвалтування та закінчений замах на вчинення насильницького задоволення  статевої пристрасті  неприродним шляхом щодо неповнолітньої (ч.3 ст.152; ч.2 ст.15, ч.2 ст.153 КК України) відсидить за ґратами 7 років.

 

Поделиться: