На Дніпропетровщині відбудеться акція на підтримку дітей-аутистів

Марианна Стец
    -

У Кривому Розі 2 квітня відбудеться акція на підтримку дітей-аутистів та їхніх родин. Розпочнеться вона о 12.00 на Арт-майдані біля криворізького театру ім. Шевченка.

Про це повідомляють у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

На гостей чекають парад барабанщиків, розваги від аніматорів, шоу мильних бульбашок, майстер-класи та аквагрим. До заходу долучаться поліцейські та велосипедисти. Останні проїдуться на двоколісних вулицями міста.

— Збереться близько сотні учасників велопробігу. Усі матимуть блакитний елемент одягу. Це колір Міжнародного дня поширення інформації про аутизм. Символ надії. Своїм вчинком хочемо підтримати цих людей, – розповів голова громадської організації «Ukrainian Bike Family» Денис Дубов.

Гостям роздадуть брошурки з інформацією про аутистів, написати побажання добра та кинути їх у спеціально підготовлену корзину. Організатори заходу хочуть розвіяти міфи про «дітей дощу», привернути увагу суспільства до особливих хлопчиків та дівчаток.

— Аутисти здатні любити. Почуття таких дітей безумовні, – зазначила одна з організаторів акції, член правління «Асоціація допомоги людям з розладами спектру аутизму – КР» Ліна Рева.

Долучитися до акції запрошують усіх небайдужих.

 

Поделиться: