Відбувся всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дніпроданс-2017» в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

У Дніпрі відбувся всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дніпроданс-2017» в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

У Дніпрі відбувся всеукраїнський дитячий форум «Дніпроданс-2017». Дитяча громадська організація «Асоціація аматорів танцювального мистецтва» (ААТМ) подала проект культурного заходу на розгляд Художньої ради при міському голові та отримала грант на реалізацію в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

У конкурсі взяли участь 19 танцювальних колективів і 23 солісти з Одеси, Києва, Харкова, Херсона, Запоріжжя, Кропивницького, Полтави, Тернополя. Учасники представили усе різноманіття танцювального мистецтва: класичний танець, народний, естрадний, бальний, сучасна хореографія. Загалом фестиваль зібрав понад 500 танцюристів у віці від 5 до 23 років.

Окрім цього для учасників «Дніпроданс-2017» підготували освітню програму: майстер-класи для дітей та керівників від членів журі, а також семінар з питань сучасної хореографії.

За результатами фестивалю-конкурсу «Дніпроданс-2017» усі колективи-учасники були нагороджені дипломами і кубками, солісти – дипломами і медалями, а переможці конкурсу отримали грошові премії.

Поделиться: