Не провокуйте пожежі в екосистемах! (ВІДЕО)

Юлия Мухина
    -

З першими теплими днями на Дніпропетровщині Служба порятунку фіксує різке збільшення пожеж в екосистемах. Протягом вихідних днів 4-5 березня виникло 46 пожеж в екосистемах, площа яких склала близько 54 гектарів.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Причина більшості пожеж – це необережність людей з вогнем, спалювання сміття та сухостою, навмисні підпали. Аби Дніпропетровщина не перетворилась на попелище, рятувальники просять навмисно не спалювати суху траву, дотримуватись встановлених законодавством правил пожежної безпеки. До того ж, дим, який утворюється під час горіння сухої рослинності є токсичним та небезпечним для здоров’я.

Фахівці Служби порятунку нагадують про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сміття, відпочинку на природі та відвідування лісових масивів. Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків категорично забороняється!

Рятувальники в щоденному режимі проводять профілактичні заходи щодо недопущення пожеж в екосистемах та просять людей поважати й берегти Дніпропетровщину.

Поделиться: