Пасажирський транспорт ретельно перевіряють (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

Спільні екіпажі працюють в містах та на автодорогах загального користування.

Працівники автомобільно-технічної інспекції Управління превентивної діяльності спільно з представниками Укртрансбезпеки Дніпропетровської області проводять профілактичні заходи, спрямовані на профілактику аварійності на пасажирському автотранспорті, контроль за дотриманням перевізниками, у тому числі ті, що надають послуги з перевезення пасажирів на таксі, норм та стандартів в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП України в Дніпропетровській області.

Особлива увага приділяється профілактиці грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки на дорозі, а саме: проїзд на заборонений сигнал світлофору, порушення правил зупинки та стоянки, порушення правил проїзду пішохідних переходів та перевезення пасажирів, адже безпека під час перевезення громадян – основний аспект якісного надання послуг. Також правоохоронці перевіряють технічний стан транспортних засобів та наявність у пасажироперевізників всіх законних підстав і необхідних дозвільних документів на перевезення.

Наразі спільні екіпажі перевірили понад 50 одиниць пасажирського транспорту і виявили такі недоліки: несправність гальмівної системи, рульового управління, коліс та шин, блокування аварійного виходу, переобладнання, тощо.

У поліції зазначають, що такі перевірки – надзвичайно важливі і потрібні, оскільки спонукають водіїв до дотримання Правил дорожнього руху та дисциплінують, адже дорожньо-транспортні пригоди за їх участю часто мають тяжкі наслідки з великою кількістю постраждалих.

Правоохоронці наголошують, що лише за умов дотримання Правил дорожнього руху, належного технічного стану транспортних засобів, взаємоввічливості та взаємоповаги до усіх учасників руху можна забезпечити безпеку дорожнього руху та зберегти життя та здоров’я пасажирів.

Тож перевізникам слід бути вдвічі уважнішими і відповідальними, адже пасажири ввіряють свої життя водію і сподіваються на те, що безпечно дістануться до пункту призначення.

Поделиться: