У нашому місті відбувся гала-концерт переможців конкурсу «З Україною в серці!» (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

У  Дніпрі відбувся гала-концерт відкритого молодіжного вокального конкурсу «З Україною в серці!» Конкурс проходив кілька місяців, загалом у ньому взяли участь близько 70 талановитих юнаків та дівчат.

«У конкурсі «З Україною в серці!» змагались учнівська та студентська молодь міста, вокальні ансамблі, солісти, виконавці віком від 14 до 25 років – усі з Дніпра. Наша мета була показати, що в Україні, зокрема у Дніпрі, дійсно є таланти, а також популяризувати національне мистецтво», — розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Під час гала-концерту учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Переможців конкурсу «З Україною в серці!» нагородив народний депутат України Андрій Денисенко, за ініціативою якого відбувся конкурс.

«Поки жива пісня – жива душа. Дивлячись сьогодні на переможців цього конкурсу, я розумію, що в України є майбутнє. Я дякую вам за хвилини радості, які ви даруєте людям своїм співом і вітаю із перемогою», — сказав Андрій Денисенко.

Після нагородження відбувся гала-концерт переможців конкурсу «З Україною в серці». Михайло виступав першим, проте, каже, що не хвилювався, бо займається улюбленою справою:

«Я почав співати років з 10, зараз мені 16. Сьогодні я співав пісню «Соколята». Участь у цьому конкурсі це не лише гарний досвід. Зараз ми живемо у такий час, коли нашому народу потрібні пісні, які заспокоять душу та які нагадають йому про його коріння», — розповів переможець конкурсу.

Поделиться: